10-06-2023 | 12:00 | league (ligowy) |
świt Nowe Górzno | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 08-06-2023 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Sparta Brodnica |
| 04-06-2023 | 08:00 | league (ligowy) |
AP Młode Talenty Toruń | - : 7 |
Olimpia Grudziadz |
| 11-05-2023 | 17:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Juventus Toruń |
| 07-05-2023 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 2 |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica |
| 30-04-2023 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
KS Górzno Nowy Świt |
| 22-04-2023 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 6 : 0 |
AP Młode Talenty Toruń |
| 18-04-2023 | 17:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 4 |
Sparta Brodnica |
| 15-04-2023 | 16:20 | league (ligowy) |
GWIAZDA TORUŃ | 2 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 01-04-2023 | 12:00 | league (ligowy) |
Włókniarz Toruń | 4 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 26-03-2023 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 4 |
Gwiazda Toruń |
| 19-03-2023 | 15:00 | league (ligowy) |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica | 4 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 19-02-2023 | 12:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 1 |
AP CHAMPIONS |
| 14-01-2023 | 12:00 | friendly (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 5 |
Olimpia 2009 Pro |
| 26-11-2022 | 12:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 0 |
Olimpia 2010 Pro |
| 12-11-2022 | 12:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 1 |
Pomorzanin Toruń |
| 06-11-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
BKS Sparta Brodnica | 2 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 30-10-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 4 |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica |
| 22-10-2022 | 12:20 | league (ligowy) |
Gwiazda Toruń | 2 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 19-10-2022 | 16:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 2 |
Drwęca Golub-Dobrzyń |
| 08-10-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Włókniarz Toruń | 4 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 27-09-2022 | 17:30 | league (ligowy) |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica | 4 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 24-09-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Pomorzanin Toruń | 4 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 18-09-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 2 |
Sparta Brodnica |
| 10-09-2022 | 12:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Gwiazda Toruń |
| 04-09-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Drwęca Golub Dobrzyń | 2 : 4 |
Olimpia Grudziadz |
| 28-08-2022 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Włókniarz Toruń |
| 17-08-2022 | 08:00 | friendly (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 8 : 1 |
GKS Gardeja |
| 14-08-2022 | 11:30 | friendly (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 8 |
APkowale |
| 04-08-2022 | 16:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 2 |
Ap Zawiercie |
| 21-06-2022 | 19:30 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 4 |
Olimpia 2009 Pro |
| 17-06-2022 | 08:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 0 |
Olimpia 2007/08 Fun |
| 11-06-2022 | 10:00 | league (ligowe) |
Unia Wąbrzeźno | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 03-06-2022 | 16:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 8 : 0 |
Radzynianka Radzyń Chełminski |
| 31-05-2022 | 17:15 | league (ligowy) |
STAL GRUDZIĄDZ | 0 : 9 |
Olimpia Grudziadz |
| 27-05-2022 | 18:00 | league (ligowy) |
Żak Zbiczno | 0 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 22-05-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 8 : 2 |
KS Legia Chełmża |
| 15-05-2022 | 10:30 | league (ligowy) |
CYKLON KOŃCZEWICE | 0 : 4 |
Olimpia Grudziadz |
| 06-05-2022 | 17:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 6 : 2 |
Ludowy Klub Sportowy Naprzód Jabłonowo |
| 02-05-2022 | 12:00 | friendly (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 4 |
Olimpia Grudziądz 2007 Fun |
| 30-04-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 7 : 0 |
STAL GRUDZIĄDZ |
| 24-04-2022 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 0 |
Unia Wąbrzeźno |
| 14-04-2022 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 6 : 0 |
Ludowy Klub Sportowy Naprzód Jabłonowo |
| 09-04-2022 | 10:00 | league (ligowy) |
Radzynianka Radzyń Chełminski | 0 : 16 |
Olimpia Grudziadz |
| 03-04-2022 | 16:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
żak Zbiczno |
| 30-03-2022 | 17:00 | friendly (kontrolny) |
Champion Kwidzyn | 3 : 3 |
Olimpia Grudziadz |
| 26-03-2022 | 12:00 | league (ligowy) |
KS Legia Chełmża | 2 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 20-03-2022 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 0 |
CYKLON KOŃCZEWICE |
| 13-03-2022 | 10:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 3 |
Strażak Górna Grupa |
| 06-03-2022 | 08:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 2 |
Klub Sportowy WDA Świecie |
| 27-02-2022 | 14:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 2 |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń |
| 13-02-2022 | 10:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
Wisła Nowe |
| 08-02-2022 | 17:15 | friendly (kontrolny) |
Unia Wąbrzeźno | 0 : 3 |
Olimpia Grudziadz |
| 06-02-2022 | 10:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 3 |
Klub Sportowy WDA Świecie |
| 22-01-2022 | 10:00 | friendly (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 19-01-2022 | 10:00 | friendly (mecz kontrolny) |
Elana Toruń | 0 : 6 |
Olimpia Grudziadz |
| 15-01-2022 | 09:30 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 0 |
Unia Wąbrzeźno |
| 04-12-2021 | 10:00 | friendly (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 7 |
Olimpia 2009 Pro |
| 27-11-2021 | 16:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 0 |
Olimpia Grudziadz 2010 |
| 20-11-2021 | 10:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 3 |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica |
| 13-11-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 2 |
AP Młode Talenty Toruń |
| 06-11-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
Elana Toruń | 5 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 30-10-2021 | 12:00 | league (ap czernikowo) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 2 |
AMP Czernikowo |
| 24-10-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń | 1 : 3 |
Olimpia Grudziadz |
| 17-10-2021 | 16:00 | league (ligowy) |
Sparta Brodnica | 3 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 10-10-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 1 |
Gwiazda Toruń |
| 02-10-2021 | 18:15 | league (ligowy) |
JSS TORUŃ II | 3 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 26-09-2021 | 17:15 | league (ligowy) |
Mlode Talenty Toruń | 2 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 22-09-2021 | 16:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 4 |
Elana Toruń |
| 18-09-2021 | 11:00 | league (ligowy) |
AMP CZERNIKOWO | 1 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 15-09-2021 | 17:45 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 3 |
Sparta Brodnica |
| 12-09-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń |
| 04-09-2021 | 16:15 | league (ligowy) |
Szosa Chełmińska Toruń | 5 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 29-08-2021 | 10:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
JSS II TOruń |
| 14-08-2021 | 11:00 | friendly (kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń |
| 12-06-2021 | 08:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 4 |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń |
| 09-06-2021 | 08:00 | league (ligowe) |
Olimpia Grudziadz | 6 : 2 |
AP Młode Talenty Toruń |
| 05-06-2021 | 12:30 | league (ligowy) |
Włókniarz Toruń | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 02-06-2021 | 16:15 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
JSS Toruń |
| 30-05-2021 | 15:00 | league (ligowy) |
AP Młode Talenty Toruń | 1 : 3 |
Olimpia Grudziadz |
| 26-05-2021 | 18:00 | league (ligowy) |
Sparta Brodnica | 3 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 22-05-2021 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 0 |
Sparta Brodnica |
| 16-05-2021 | 12:00 | league (ligowy) |
GOL Brodnica | 3 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 12-05-2021 | 17:00 | league (ligowy) |
Gwiazda Toruń | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 08-05-2021 | 13:00 | league (ligowy) |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń | 1 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 01-05-2021 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
Włókniarz Toruń |
| 28-04-2021 | 16:15 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 4 |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica |
| 25-04-2021 | 14:30 | league (ligowy) |
JSS Toruń | 7 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 21-03-2021 | 08:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 1 |
Gwiazda Toruń |
| 13-03-2021 | 08:00 | other (sparing) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
2008 Fun |
| 07-03-2021 | 11:00 | friendly (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 0 |
Rodło Kwidzyn |
| 07-03-2021 | 08:00 | other (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 6 |
Olimpia 2009 Pro |
| 28-02-2021 | 11:30 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 0 |
Unia Wąbrzeźno |
| 24-02-2021 | 16:00 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 6 |
Olimpia 2008 Easy |
| 06-02-2021 | 14:00 | other (towarzyski) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 0 |
Supra Kwidzyn |
| 03-02-2021 | 16:00 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 3 |
AP Olimpia 2008 |
| 31-01-2021 | 16:00 | friendly (sparing) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 2 |
Strażak Górna Grupa |
| 24-01-2021 | 12:00 | friendly (Olimpia 2009 easy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 4 |
Drwęca Golub-Dobrzyń |
| 12-12-2020 | 12:00 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 12 : 0 |
STAL GRUDZIĄDZ |
| 05-12-2020 | 10:00 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 8 |
Olimpia 2008 Pro |
| 29-11-2020 | 12:00 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 3 |
Olimpia Grudziadz 2008 |
| 13-11-2020 | 16:30 | other (mecz kontrolny) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 8 |
Olimpia Grudziądz 2009 Pro |
| 07-11-2020 | 10:00 | league
|
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń | 4 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 30-10-2020 | 16:30 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 3 |
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica |
| 24-10-2020 | 10:00 | league (ligowy) |
Sparta Brodnica | 2 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 18-10-2020 | 12:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 6 |
Elana Toruń |
| 11-10-2020 | 13:00 | league (mecz ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 10 |
JSS TORUŃ II |
| 04-10-2020 | 14:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 1 |
KS Piłkarz Golub-Dobrzyń |
| 27-09-2020 | 10:00 | league
|
Olimpia Grudziadz | 0 : 8 |
GOL Brodnica |
| 18-09-2020 | 16:00 | league (ligowy) |
Olimpia Grudziadz | 1 : 2 |
Sparta Brodnica |
| 13-09-2020 | 12:00 | league (mecz ligowy) |
Elana Toruń | 6 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 06-09-2020 | 14:00 | league (II liga wojewódzka) |
Olimpia Grudziadz | 0 : 1 |
Juventus Toruń |
| 24-08-2020 | 16:00 | friendly (towarzyski) |
Champion Kwidzyn | 8 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 15-08-2020 | 10:30 | other (gra wewnętrzna) |
Olimpia Grudziadz | 11 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 05-10-2019 | 00:00 | league
|
GWIAZDA IV TORUŃ | - : - |
Olimpia II Grudziądz SA |
| 05-10-2019 | 00:00 | league
|
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE | - : - |
Olimpia II Grudziądz SA |
| 28-09-2019 | 00:00 | league
|
Olimpia II Grudziądz SA | - : - |
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ |
| 28-09-2019 | 00:00 | league
|
Olimpia II Grudziądz SA | - : - |
WISŁA GRUDZIĄDZ |
| 21-09-2019 | 00:00 | league
|
JSS IV Toruń | 0 : 3 |
Olimpia II Grudziądz SA |
| 21-09-2019 | 00:00 | league
|
Cyklon II Kończewice | 2 : 2 |
Olimpia II Grudziądz SA |
| 14-09-2019 | 00:00 | league
|
Olimpia II Grudziądz SA | 3 : 0 |
Chełminianka II Chełmno |
| 14-09-2019 | 00:00 | league
|
Sparta II Brodnica | 1 : 1 |
Olimpia II Grudziądz SA |
| 07-09-2019 | 11:30 | league
|
Olimpia II Grudziądz SA | 1 : 5 |
GOL Brodnica |
| 07-09-2019 | 00:00 | league
|
Olimpia II Grudziądz SA | 3 : 0 |
TKP Elana III SA Toruń |
| 03-09-2019 | 17:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 13 : 7 |
Piast Łasin |
| 30-08-2019 | 18:00 | friendly (Olimpia Grudziądz - UKS Płużnica) |
UKS PŁUŻNICA | 6 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
|