26-06-2021 | 13:00 | league (Liga Mlodzika) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Drwęca Golub-Dobrzyń |
| 24-06-2021 | 18:00 | league (Liga Mlodzika) |
ŻAK ZBICZNO | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 17-06-2021 | 20:00 | league (Liga Mlodzika) |
TAF Toruń | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 13-06-2021 | 11:00 | league (Liga Mlodzika) |
LZS Świedziebnia | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 06-06-2021 | 10:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Olimpia Grudziadz | 7 : 1 |
TORUŃSKA AKADEMIA FUTSALU TORUŃ |
| 30-05-2021 | 12:15 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Pomorzanin Toruń | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 15-05-2021 | 10:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Orzeł Głogowo | 2 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 11-05-2021 | 16:15 | other (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 1 |
Pomorzanin Toruń |
| 09-05-2021 | 10:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Drwęca Golub-Dobrzyń | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 02-05-2021 | 17:00 | other (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 2 |
Żak Zbiczno 2008 |
| 27-04-2021 | 17:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Olimpia Grudziadz | 5 : 2 |
Ludowy Klub Sportowy Naprzód Jabłonowo |
| 25-04-2021 | 16:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2 RW) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
LZS Świedziebnia |
| 21-03-2021 | 12:00 | league (Liga Mlodzika) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
Orzeł Głogowo |
| 13-03-2021 | 10:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 12 : 3 |
Olimpia Grudziądz 2007 Fun |
| 07-03-2021 | 16:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 3 : 0 |
Strażak Górna Grupa |
| 24-02-2021 | 16:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | - : - |
Olimpia Grudziądz 2009 Easy |
| 21-02-2021 | 12:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 2 : 4 |
Piast Łasin |
| 03-02-2021 | 16:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 4 : 0 |
Olimpia Grudziądz 2009 Easy |
| 24-01-2021 | 16:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 1 : 2 |
Strażak Górna Grupa |
| 27-12-2020 | 09:00 | friendly (Turniej wewnętrzny) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Olimpia Grudziądz 2008 Pro |
| 19-12-2020 | 09:00 | friendly (Turniej Halowy w Łasinie Deichmann) |
Piast Łasin | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 12-12-2020 | 11:45 | friendly (Turniej Olimpia Grudziądz 2008 pro, 2009 pro, 2008 easy,2009 easy) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Olimpia Grudziądz 2009 Pro |
| 29-11-2020 | 11:00 | other (Turniej) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 1 |
Olimpia Grudziądz 2009 Easy |
| 14-11-2020 | 10:00 | league
|
Sparta Brodnica | 4 : 3 |
Olimpia Grudziadz |
| 08-11-2020 | 10:00 | league
|
Olimpia Grudziadz | 0 : 2 |
UKS PŁUŻNICA |
| 31-10-2020 | 10:00 | league
|
ŻAK ZBICZNO | 1 : 4 |
Olimpia Grudziadz |
| 25-10-2020 | 10:00 | league
|
Olimpia Grudziadz | 3 : 1 |
LZS Świedziebnia |
| 22-10-2020 | 18:00 | league
|
Olimpia Grudziadz | 1 : 1 |
Ludowy Klub Sportowy Naprzód Jabłonowo |
| 17-10-2020 | 11:00 | league
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 0 : 5 |
Olimpia Grudziadz |
| 08-10-2020 | 18:00 | league (Młodzik D1 grupa 2) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 2 |
LZS Bobrowo |
| 04-10-2020 | 12:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2) |
Olimpia Grudziadz | 4 : 1 |
ORZEŁ GŁOGOWO |
| 27-09-2020 | 12:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 6 |
Sparta Brodnica |
| 23-09-2020 | 17:00 | league
|
UKS PŁUŻNICA | 5 : 0 |
Olimpia Grudziadz |
| 19-09-2020 | 12:00 | league
|
Olimpia Grudziadz | 3 : 1 |
ŻAK ZBICZNO |
| 13-09-2020 | 12:00 | league
|
LZS Świedziebnia | 2 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 05-09-2020 | 10:00 | league
|
LZS Bobrowo | 3 : 1 |
Olimpia Grudziadz |
| 30-08-2020 | 13:00 | league (III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa2) |
Orzeł Głogowo | 3 : 2 |
Olimpia Grudziadz |
| 21-08-2020 | 16:00 | friendly
|
Olimpia Grudziadz | 5 : 0 |
Olimpia Grudziądz 2009 Easy |
| 15-08-2020 | 09:00 | friendly (Sparing) |
Strażak Górna Grupa | - : - |
Olimpia Grudziadz |
| 08-08-2020 | 10:00 | friendly (Sparing) |
Olimpia Grudziadz | - : - |
Olimpia Grudziądz 2009 Pro |
| 08-03-2020 | 10:00 | friendly (Sparing) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 4 |
GLZS START WARLUBIE |
| 23-02-2020 | 10:00 | friendly (Sparing) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 3 |
Rodło Kwidzyn |
| 15-02-2020 | 16:00 | friendly (Sparing) |
Olimpia Grudziadz | 2 : 3 |
Strażak Górna Grupa |
| 25-01-2020 | 10:00 | friendly (Sparing) |
Olimpia Grudziadz | 3 : 6 |
Olimpia Grudziądz II 2007 |
| 02-11-2019 | 09:30 | league
|
Stal Grudziądz | 0 : 9 |
Olimpia Grudziądz |
| 20-10-2019 | 10:00 | league
|
Olimpia Grudziądz | 4 : 1 |
Piast Łasin |
| 12-10-2019 | 10:00 | league
|
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ | 0 : 3 |
Olimpia Grudziądz |
| 05-10-2019 | 12:00 | league
|
Olimpia Grudziądz | 3 : 2 |
Sparta Brodnica |
| 28-09-2019 | 16:00 | league
|
Olimpia Grudziądz | 10 : 1 |
Stal Grudziądz |
| 14-09-2019 | 11:00 | league
|
Piast Łasin | 5 : 5 |
Olimpia Grudziądz |
| 07-09-2019 | 12:00 | league
|
Olimpia Grudziądz | 0 : 2 |
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ |
| 31-08-2019 | 10:00 | league
|
Sparta Brodnica | 1 : 3 |
Olimpia Grudziądz |
| 13-08-2019 | 17:00 | friendly (Sparing) |
GLKS START WARLUBIE | - : - |
Olimpia Grudziadz |
|